• Yorum Yap

Merhabalar bu yazımızda 2013 Alyans Modelleri, Fiyatlarını sizler için inceleme altına alıyoruz. Toplumumuzda kutsal bir yeri bulunan evliliğin bize özgü adetleri vardır. Alyans takmak bu adetlerden birisidir. Alyans seçmek evlilik öncesinde karşılaşılan sıkıcı durumlardan birisidir. Fazla yorulmadan en güzel alyansları seçebilmeniz için bu yazıyı hazırladık. Yazı sonunda bulacağınız 2013 alyans modasına ait galeride 2013 alyans modellerini görebilirsiniz.

Birbirinden güzel modeller içeren 2013 alyansları evlenecek çiftleri oldukça zor durumlara sokmaktadır. Seçim aşamasını daha da zorlaştıran birçok güzel model bu sene modasında yerini alıyor. Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar parmağınıza en uygun alyansı seçmenizi sağlayacaktır. Alyans seçimi yaparken parmak yapısına dikkat etmek önemlidir. Kısa ve kalın parmaklara ya da uzun ve ince parmaklara göre ayrı ayrı alyans seçimi yapmanız daha iyi olacaktır. Parmaklarınızda gün boyu duracak alyansın çirkin bir görüntü oluşturmasını istemiyorsanız bu öneriyi dikkate almanız gerekmektedir.

2013 model alyanslarda daha çok beyaz altın ve sarı altının güzel uyumlu modelleri dikkat çekiyor. Bununla birlikte bayan alyanslarında pırlanta motifleride sıkça kullanılmış görünüyor. Erkekler için alyanslarda da kullanılan değerli taşlar mevcut fakat sadelikten hoşlanan erkeklerin tercihi bunlar olmuyor. Yalnızca beyaz altın kullanılan alyans modelleri erkekler tarafından en çok tercih edilen alyanslardan. 2013 alyans fiyatları karatına ve alyansın özelliğine göre değişmektedir. Teki 400 Tlden başlayan 2013 alyans örneklerine alt taraftan ulaşabilirsiniz.,

Arayarak gelenler : alyans modelleri ve fiyatları 2013 (181) ,alyans modelleri ve fiyatlar (50) ,ince alyans modelleri ve fiyatları (42) ,2013 kalın alyans modelleri (21) ,alyanslar 2013 (20) ,alyans modelleri 2013 ve fiyatları (13) ,2013 alyans modası (12) ,2013 alyansları (12) ,dora alyans modelleri (3) ,2013 Alyans Fiyatları (2)
Kategori: Erkek, Kadın, Moda Yazar: (62) Yorum yapılmamış 6.139 kez okundu Tarih: 21 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>