2013 Erkek Hırka Modelleri, Örnekleri

Erkekler tarafından sıkça tercih edilen hırkalar 2013 yılındada popülerliğini yitirmeyen giyim ürünlerinden olmaya devam ediyor. Hem soğuktan koruması hem de şık bir görüntü sunmasıyla iyi bir alternatif olan hırkalar 2013 kış erkek hırka modasına göre kış mevsimi renklerinden oluşuyor. Siyah, gri ve kahverengi renklerin hakim olduğu 2013 erkek hırka modelleri daha çok tercih ediliyor.

Modaya uymak isteyen erkeklerin tercihleri arasında genelde orta yaşlardaki erkeklerin giymesine alışık olduğumuz baklava desenli hırkalarda bulunuyor. 2013 erkek hırkalarında bayan hırkalarına göre daha büyük motifler göz önüne çıkıyor. Ayrıca bunların yanında düğmeli, fermuarlı veya kapalı erkek hırka modelleri de 2013 erkek hırka modasında yerini alıyor. Kapşonlu ve boğazlı erkek hırkalarıda 2013 yılının en çok tercih edilen hırka modelleri arasında.

Atletik vücutlu erkeklerin genelde vücuda yapışan dar kalıplı kıyafet seçme modası hırkalardada kendini gösteriyor. Vücut hatlarını belli edecek darlıkta kıyafetler giyen atletik yapılı erkeklerin yanında toplu vücuda sahip erkeklerinde daha rahat vücudu sıkmayan modelleri tercih ettiği görülüyor. 2013 erkek hırka örneklerine oluşturduğumuz galeri sayfamızdan ulaşabilir, modelleri inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş


Bir Cevap Yazın


Arşivler