• Yorum Yap

Türk televizyon dizilerinin etkisiyle başlayan erkek kısa saç modası bu yılda popülerliğini sürdürüyor. 2013 erkek saç modelleri arasında çok kısa kesilmiş saçlar dikkati çekiyor. Uzun yıllar boyunca uzun ve karmaşık saçların moda olduğu ülkemizde şimdilerde 2013 kısa saç modası yerini almış durumda. Dışarıda dikkat edecek olursanız çoğunluğun kısa saçları kullandığını görebilirsiniz.

2013 kısa saç modelleri herkese yakışacak diye bir kural yoktur. Eğer toplu bir yüzünüz varsa kısa saç kesimi size itici bir görünüş kazandırabilir. Uzun ve elmacık kemikleri gözüken bir yüz tipine ise 2013 kısa saç örnekleri gayet iyi gitmektedir. Saç kesiminde diğer dikkat edilmesi gereken bir konuda saç rengidir. Açık renkli saça sahip kimselerin saçları aynı uzunlukta kesilse bile koyu renkli saçlara göre daha kısa durmaktadır. Bunu dikkate alarak 2013 erkek kısa saç modellerinden birini seçmenizi öneririz.

Erkek kısa saç modellerinden en çok ilgi çekeni üstü uzun ve kırışık, yanlardan daha kısa olan saç modelidir. Hafif bir sakalla oldukça güzel bir görüntü oluşturan bu yeni saç modeline sık sık rastlamak mümkündür. Kıvanç Tatlıtuğ modası olarak da geçen bu saç modası 2013 saç modellerinden en çok ilgi çekeni olmaya devam edecek gibi görünüyor. Erkek kısa saç modelleri galerimizden sizde örnek modellere bakabilirsiniz.

Arayarak gelenler : erkek saç modelleri ve isimleri (498) ,saç stilleri ve isimleri (355) ,ksa erkek sa modelleri (253) ,erkek kısa saç modelleri (247) ,erkek kısa saç modelleri 2013 (199) ,erkek kısa saç modelleri ve isimleri (196) ,2013 erkek saç modelleri (175) ,erkek saç modelleri isimleri (139) ,erkek saç kesim modelleri ve isimleri (122) ,erkek saç kesim isimleri (120)
Kategori: Erkek, Moda Yazar: (62) 1 yorum yapılmış 17.380 kez okundu Tarih: 29 Ocak 2013

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. kısa saç anlı geniş olan birne daha yakışır tabi kirli sakal brakırsa bir kuaför olarak bgendgm tek sac modelii kıvanç ın saçıı

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>