2013 Erkek Kısa Saç Modelleri, Örnekleri

Türk televizyon dizilerinin etkisiyle başlayan erkek kısa saç modası bu yılda popülerliğini sürdürüyor. 2013 erkek saç modelleri arasında çok kısa kesilmiş saçlar dikkati çekiyor. Uzun yıllar boyunca uzun ve karmaşık saçların moda olduğu ülkemizde şimdilerde 2013 kısa saç modası yerini almış durumda. Dışarıda dikkat edecek olursanız çoğunluğun kısa saçları kullandığını görebilirsiniz.

2013 kısa saç modelleri herkese yakışacak diye bir kural yoktur. Eğer toplu bir yüzünüz varsa kısa saç kesimi size itici bir görünüş kazandırabilir. Uzun ve elmacık kemikleri gözüken bir yüz tipine ise 2013 kısa saç örnekleri gayet iyi gitmektedir. Saç kesiminde diğer dikkat edilmesi gereken bir konuda saç rengidir. Açık renkli saça sahip kimselerin saçları aynı uzunlukta kesilse bile koyu renkli saçlara göre daha kısa durmaktadır. Bunu dikkate alarak 2013 erkek kısa saç modellerinden birini seçmenizi öneririz.

Erkek kısa saç modellerinden en çok ilgi çekeni üstü uzun ve kırışık, yanlardan daha kısa olan saç modelidir. Hafif bir sakalla oldukça güzel bir görüntü oluşturan bu yeni saç modeline sık sık rastlamak mümkündür. Kıvanç Tatlıtuğ modası olarak da geçen bu saç modası 2013 saç modellerinden en çok ilgi çekeni olmaya devam edecek gibi görünüyor. Erkek kısa saç modelleri galerimizden sizde örnek modellere bakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş


“2013 Erkek Kısa Saç Modelleri, Örnekleri” için 1 cevap

  1. berat suskun diyor ki:

    kısa saç anlı geniş olan birne daha yakışır tabi kirli sakal brakırsa bir kuaför olarak bgendgm tek sac modelii kıvanç ın saçıı

Bir Cevap Yazın


Arşivler