• Yorum Yap

İnternet dünyasında çığır açan Facebook günden güne büyümeye devam ediyor. Eğer sizde hala bu aleme katılmadıysanız ve Facebook Üye Olmayı bilmiyorsanız bu yazımızı okuduktan sonra koyalıkla üye olabilir, sosyal ağınızda arkadaşlarınızı bulabilir, paylaşımlar yapabilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Facebook kolay kullanımı ve mobil cihazlarla çalışabilmesinden dolayı her yerde kullanılabilir. İnternet bağlantısı bulunan cihazınızla nerede olursanız olun Facebook Giriş yapabilir ve sosyal dünyadan uzak kalmadan yaşantınıza devam edebilirsiniz. Tüm bu güzellikleri ve özellikleri kullanabilmeniz için öncelikle Facebook’a Üye olmanız gerekmektedir.facebook kayıt, face kayıt, face üyelik

Facebook Nasıl Üye Olunur? sorusunun cevabını hemen veriyoruz. Öncelikle mobil cihazlardan ya da bilgisayardan Facebook Sitesine giriş yapmak gerekiyor. www.facebook.com adresine giriş yaptıktan sonra oldukça sade bir sayfa bizi karşılıyor. Üst sağ kısımda üye olanlar için Facebook Giriş kısmı bulunuyor. Biz üye olmadığımız için hemen sayfanın ortalarında sağ tarafa bakıyoruz. Orada Facebook Üyelik Alma için size ad soyad, e-posta adresi, yaş, cinsiyet ve şifre soruları sorulmaktadır. Tüm bu alanları eksiksiz doldurduktan sonra Facebook Kayıt Olmak için alt taraftaki yeşil Kaydol butonuna basmak gerekmektedir.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Facebook Hesabı Alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Hesabınızı aktif olarak kullanabilmek için Facebook Hesap Doğrulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Hesap doğrulama için kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize Facebook’tan gelen maildeki linke tıklamak yeterlidir. Hesap doğrulama işleminden sonra arkadaşlarınızı bulabilir ve dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook’ta dilediğinizce zaman geçirebilirsiniz.

Arayarak gelenler : facebooka nasıl kayıt olunur 2013 (170) ,facebook nasıl kayıt olunur 2013 (154) ,facebook nasıl kayıt olunur (136) ,facebooka nasıl kayıt olunur (116) ,facebook a nasıl kayıt olunur (49) ,facebook nasıl üye olunur (44) ,facebook nasıl kaydolunur (23) ,facebooka nasıl üye olunur (20) ,faceye nasıl kayıt olunur (17) ,face üyelik (16)
Kategori: İnternet, Sosyal Medya Yazar: (62) 7 yorum yapılmış 8.010 kez okundu Tarih: 16 Ocak 2013

YORUMLAR

7 Yorum var.

  1. kayıt nasıl olunur

  2. kenime fes acacam yardım istiyorum

  3. facebook istiyorum

  4. çok basıt

  5. facebook istiyorum yaa ismimi e maili şifremi hepsini yazıyorum kaydola basıyorum ama kaydetmiyor :[

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>