• Yorum Yap

Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2012-2013

Soğuğun iyice içimize işlediği bu kış günlerinde üşüyerek hasta olmamızı engellemek ve kış modasına uygun şık bir görünüme kavuşmak için atkı bereleri tercih ederiz. Fakat takacağımız bereyi seçmekte oldukça zorlanırız. Kıyafetlerimizle özellikle de kabanlarımızla uyumlu bere modelleri daha çok ilgimizi çeker. 2013 Bere Modelleri birçok farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçim işini zorlaştırsa da farklı güzellikte görüntüler yaratmaktadır.

2013 Bay Atkı Bere Modelleri ve 2013 Bayan Bere Modelleri içeren bu yazıyı hazırlamakta büyük yarar gördük. Atkı Bere Modelleri 2013‘ü örnek alarak kendiniz örebilir ya da bir tanıdığınıza aynılarından ördürebilirsiniz. Atkı Bere örmek yuvarlak şeklinden dolayı zorlu bir iştir. Sitemizde basit bere modelleride bulunmaktadır. Bunlara çeşitli aksesuarlar takarak görsel açıdan daha hoş bir bereye sahip olabilirsiniz.

Çocuk Atkı Bere Modelleri çocuklarınza özel olarak hazırlanmıştır. Çocuklara çok yakışan berelerin birçok model örneğini galeri sayfamızda görebilirsiniz. Çocukların çok hoşuna gitmeyen bereler ve atkılar onları soğuklardan korumak için en iyi araçlardır. Çocukların hoşuna gidebilecek bere modelleri örmeyi tercih ederek severek giymelerini sağlayabilirsiniz.

Arayarak gelenler : bere modelleri ve yapılışları (485) ,bere modelleri ve yapılışı (460) ,atki modelleri ve yapilisi (408) ,erkek bere modelleri ve yapılışı (277) ,bere örnekleri ve yapılışları (218) ,atkı modelleri ve yapılışları (182) ,bere örnekleri (149) ,atkı bere modelleri ve yapılışları (136) ,atk bere (132) ,bere atk modelleri (127)
Kategori: Hobi, Moda, Örgü Yazar: (62) Yorum yapılmamış 9.033 kez okundu Tarih: 16 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>