Meb Vitamin Giriş


Warning: Illegal string offset 'adsenable' in /home/diktafon/public_html/wp-content/themes/clickcbletheme/functions.php on line 130

Meb Vitamin; Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Telekom’un öğrenciler ve öğretmenler için geliştirdiği bir projedir. Öğrencilerin ve öğretmenlerin sisteme giriş yaparak dersler hakkında bilgilere ulaşmasını sağlamaktadır. Okulda görülen tüm dersler Vitamin ile internet üzerinden görüntülenebilir ve istediğiniz zaman açıp derslere ulaşma imkanınız vardır.

Meb Vitamin giriş ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Giriş yapabilmek için önce sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Meb Vitamin Üye Olma Kaydolma bağlantısına tıklayarak Meb Vitamin Kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vitamin kullanıcısı oluşturmak için TC kimlik numaranızı bilmeniz yeterlidir. Ayrıca üyelik için öğrenci ve 20 yaşın altında olmanız gerekmektedir.

Meb Vitamin Giriş - Kayıt Ol - Üye Ol - Kaydol

Meb Vitamin Sitesinde öğrenci ve çocuklar için oldukça yararlı bilgiler bulunmaktadır. Küçük çocukların okul öncesi gelişimine katkı sağlayacak içeriklere site üzerinden ulaşılabilir. Yazılı, sesli ve videolu eğitimler bulunan sitede tüm içerik dersleri daha iyi anlamanız ve okulda başarılı olmanız için geliştirilmiş. İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerinin faydalanabildiği siteye öğretmenler de üye olup giriş yapabilmektedirler.

Meb Vitamin İlköğretim‘de okulda gördüğünüz her dersi site üzerinde bulabilirsiniz. İstediğinizde takıldığınız konunun ders anlatım videosunu izleyebilir, örnek sorularla konuyu pekiştirebilirsiniz. Meb Vitamin İlk Öğretim Giriş yaptığınızda 4, 5, 6, 7, ve 8. sınıf öğrencileri için Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgier, Fen ve Teknoloji, T.C İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri yer almaktadır. En iyi öğretim metoduyla hazırlanan dersler öğrencinin başarılarını arttırmak için en iyi alternatiftir. Meb Vitamin Öğrenci Girişi bağlantısına tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Meb Vitamin Lise daha zorlu lise dersleri için özel olarak hazırlanmıştır. İtina ile hazırlanan ders notlarıyla öğrencilerin konuları tam anlayarak derslerinde daha başarılı ve daha aktif olması amaçlanmıştır. Meb Vitamin Lise Giriş yaptığınızda sizi sıkmadan eğlenceli ders anlatımları ile karşılaşırsınız. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Dil ve Anlatım lise derslerine ulaşabileceğiniz sitede konuları pekiştirebilir, örnek sorularla sınavlarınıza hazırlanabilirsiniz.Meb Vitamin Öğrenci Girişi bağlantısına tıklayarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Meb Vitamin Öğretmen ise sadece öğretmenler için hazırlanmış bir sayfadır. Meb Vitamin Öğretmen Giriş yapabilmek için öğrenciler gibi sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra öğretmenler için hazırlanmış forumda bilgi paylaşımı yapabilir, ders notlarına göz gezdirebilirsiniz. Böylelikle derslerde daha aktif ve daha öğretici olabilirsiniz. Meb Vitamin Öğretmen Girişi bağlantısına tıklayarak sisteme öğretmen girişi yapabilirsiniz.

Ara ara bunun gibi yararlı bilgileri sizlerle paylaşacağım. Toplumun ve internet kullanıcılarının büyük bir kısmının öğrencilerden oluşacağını düşünürsek en yararlı bilgiler eğitim için hazırlanmış bilgiler olacaktır. Türk Eğitim ve Öğretimine bir nebze katkım olduysa ne mutlu bana.

Sosyal Medyada Paylaş


“Meb Vitamin Giriş” için 10 cevap

 1. kerim diyor ki:

  siteniz çok güvelinir bir sitedir

 2. Damla mutlu diyor ki:

  Meb vitamin çok güzel

 3. * İsminiz diyor ki:

  Meb vitamin çok güzel

 4. halil diyor ki:

  vitamin sitesi çok iyi

 5. furkan diyor ki:

  bok gibi

 6. furkan diyor ki:

  bok

 7. serpil diyor ki:

  benim önceden kaydım var dı ilköğretimde ama şimdi lisedeyim yeniden mi kaydolmam gerekiyor

 8. selam diyor ki:

  ben bu siteye kayıt olmak istiyorum

 9. ceydakara diyor ki:

  bu siteye girip çocomun öğrenmesini isterim

Bir Cevap Yazın


Warning: Illegal string offset 'adsenable' in /home/diktafon/public_html/wp-content/themes/clickcbletheme/functions.php on line 130

Arşivler