Vodafone İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone tarafından kullanıcıları için hazırlanan Vodafone Cepnet ve Vodafone İnternet paketleri ilk çıktığı zamanlarda müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. Günümüzde popülerliğini yitiren bu paketlerin iptalini yapmak isteyen kullanıcılar için hazırladığımız yazımız sonunda Vodafone internet paket iptal işlemi yapabileceksiniz. Daha yeni ve daha avantajlı paketler çıkartan Vodafone, kullanıcıların eski paketleri kullanmayı bırakmasına neden olmuştur.vodafone paket iptali, vodafone internet paketleri iptal

Vodafone müşterilerinin merak ettiği Vodafone İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir? sorusunu hemen  cevaplıyoruz. Bilindiği gibi operatörlerden aldığınız herhangi bir aylık servis iptal etmemeniz durumunda sürekli yenilenmektedir. Bazen iptal etmeyi unutup kullanmaya devam edince bir sonraki ayda kredilerinizin birden gitmesiyle duruma uyanabiliyorsunuz. Bunun önüne geçmek için otomatik abonelikleri kısa mesaj yardımıyla iptal etmeniz gerekiyor.

Vodafone cepnet paket iptali ve Vodafone internet paketi iptali yapmak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne IPTAL AYLIKCEPNET  yazarak 3636ya mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu mesajdan sonra Vodafone internet iptal başvurunuz alınmış olacak ve kısa bir süre sonra Vodafone aylık internet pakedi iptal işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Bu sayede sürpriz lira düşmeleriyle karşılaşmadan hattınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Yazımızı sonlandırmadan iptalini yaptığınız bu paketleri tekrar kullanamayacağınızı bildirmek isteriz. Bu paketler yalnızca eski kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir. Şimdilerde bu paketlerin yerini  almıştır. Ayrıca sitemizdeki diğer yazılarımızı inceleyek güncel konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş


“Vodafone İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?” için 1 cevap

  1. aycan diyor ki:

    ya iptal edemıyorum burda yazanları yapıyorum ama olmuyo baska nasıl iptal edilebilir

Bir Cevap Yazın


Arşivler